
Реднап заяви, че предишното спортно техническо ръководство е трябвало на всяка цена да задържи Димитър Бербатов, който е един от най-добрите нападатели в Европа. В същото време не е намерен негов заместник.
"Сигурен съм, че ако Димитър Бербатов сега продължаваше да играе за Тотнъм ние щяхме да сме в топ четири и да се борим за участие в Шампионската лига. Той е класен футболист, който умее да вкарва в най-важните моменти, а именно такъв играч сега ни липсва на нас”, сподели Реднап.
Хари Реднап добави, че не е доволен изобщо от формата, в която се намират Роман Павлюченко и Дарън Бент и през летния трансферен прозорец неговата основна цел ще бъде да намери нов класен нападател, който да успее да замести Димитър Бербатов. Реднап успокои и привържениците на отбора като заяви, че под негово ръководство Тотнъм няма да продаде нито една от звездите си.