Бразилският гранд Сао Пауло запази лидерската си позиция в шампионата след трудна победа с 3:2 срещу тима на Парана. Домакините на два пъти изоставаха в резултата, но въпреки това намериха сили да обърнат развоя на срещата и да спечелят. В класирането Сао Пауло, който е с мач по-малко, има преднина от 5 точки пред втория Сантос и 6 пред днешния си съперник Парана.
Двубоят на стадион „Морумби” започна вихрено и гостите откруха чрез Бето в 5-ата минута, но още в ответната атака Сао Пауло изравни чрез Алойзио. В средата на полувремето Леонардо от Парана се възползва от грешка в състава на домакините и отново изведе тима си напред. В 68-ата минута Леандро от трудно положение възстанови равенството, а 9 минути по-късно Алекс Силва донесе така ценните три точки на „белите” от Сао Пауло.