Бившият бразилски национал Роналдо отбеляза нови два гола за своя Коринтианс. Нападателят се разписа във врата на Спорт, като мачът завърши с победа 4:3 за отбора му.

Фабиано откри резултата за гостите в 12-та минута, а в 28-та минута Феномена реализира с глава за 1:1, след като се възползва от центриране на съотборника си Андре Сантос. Само седем минути по-късно, звездата на Коринтианс отбеляза нов гол с глава и даде преднина на своите.

Третият гол за тима на бившия носител на "Златната топка" бе дело на Кристиан. Гостите от Спорт успяха да се доберат до 3:3 след две попадения на Вандиньо, преди Мордай да донесе победата за Коринтианс с попадение в 79-та минута.

Лидер в първенството на Бразилия е отборът на Атлетико Минейро, който има актив от 24 точки. Коринтианс заема шеста позиция, изоставайки на 7 точки от водача.