Капитанът на Реал (Мадрид) Раул Гонсалес изрази разочарованието си от настоящата ситуация, в която се намира най-титулования клуб в Европа. Снощи "белият балет" отпадна от Шампионската лига след загуба от Байерн (Мюнхен) на 1/8-финалната фаза. "Случиха се странни неща в Реал", двусмислено заяви нападателят на кралския клуб, цитиран от електронното издание на "Марка".

"Много хора са отговорни за положението, но за според мен анализ на ситуацията и евентуални промени трябва да се осъществят след края на сезона. Все още не сме намерилия правилния път, но изводи се правят през лятото", обясни легендата на Реал.

"Отборът не трябва да се пипа. Имаме много добър колектив и промени в движение ще повлияят негативно. Не е хубаво да има текучество на футболисти", убеден е испанецът. Капитанът на Реал заяви, че сега трябва да се гледа към предстоящото дерби с Барселона в събота. "Ако загубим на "Камп Ноу", положението ни в Лигата ще се усложни", лаконичен бе нападателят.

АЛЕКСАНДЪР ДИМИТРОВ

Снимка: АР