Валери Божинов излезе титуляр за Парма, но отборът му загуби с 0:2 гостуването си на Рома на "Олимпико".

Първото полувреме завърши без голове, но само три минути след почивката Бурдисо откри резултата в полза на домакините. До края на мача обсатновката на терена се изнерви, съдията показа общо шест жълти картона, а в края на мача Пачи от гостите бе изгонен.

В последната минута Матео Бриги оформи крайното 2:0 за Рома.

Тимът на Ювентус продължава слабата си серия, след като този път загуби с 1:2 домакинството си на Катания.

Мартинес откри за гостите от дузпа в 23-ата минута, като при този резултат завърши и първото полувреме. През втората част Юве се опита да наложи натиск и той даде резултат в 66-ата минута, когато Салихамиджич изравни. Три минути преди последния съдийски сигнал обаче аржентинецът Иско донесе победата на Катания.