Защитникът на Манчестър Юнайтед Неманя Видич защити от критики съотборника си в отбраната на тима - Рио Фърдинанд. Сръбският играч смята, че максимум 85 точки ще са необходими, за да се спечели титлата в Премиершип.

"Мисля, че е излишно да се поставят под съмнение качествата на Рио. Той е страхотен играч. Когато не е контузен, той е страхотен футболист. Рио и аз получихме някои контузии този сезон, след това е трудно отново да влезеш във форма. Всеки тим, може би с изключение на Челси, загуби доста точки от началото на сезона в сравнение с предишните шампионати. В момента всеки отбор може да победи. Смятам, че тази година ще са необходими 85 точки или дори по-малко, за да се спечели титлата", коментира Видич.

Защитникът на "червените дяволи"сподели и впечатленията си от представянето на градския съперник Манчестър Сити.

"Имат добри играчи, но нека да видим дали имат отбор. Не искам да кажа, че нямат никакъв шанс. Футболистите им заслужават уважение", каза още Видич.