Бразилия победи Коста Рика с 1:0 в контролен мач. Единственото попадение в срещата отбеляза 19-годишния суперталант Неймар, като това беше осмия му гол в 14 мача за "селесао".

Първото полувреме остана ялово, а в 60-ата минута дойде и единствения гол. Неймат засече центриране на резервата Дани Алвеш в 60-ата минута.

Голмайсторът, освен това, нацели и гредата след силен шут от границата на наказателното поле в 72-ата минута, малко преди да бъде заменен от звездата на Порто Хълк.

Коста Рика приключиха мача с 10 играчи, след като Хейнар Мора получи червен картон шест минути преди края на мача, заради груб фаул.

Бранителят на Манчестър Юнайтед Фабио пък дебютира за Бразилия на десния бек, но се контузи и бе заменен от Алвеш през второто полувреме.

Следващият съперник на Бразилия е Мексико, а контролата е във вторник.