Националът Станислав Манолев игра цял мач за равенството на ПСВ (Айндховен) като гост на Лил – 2:2 в мач от 1/16-финалите в Лига Европа. Срещата изглеждаше предрешена още в  средата на първата част. Лил поведе с 2:0 след попадения на Идриса Гай и Тулио де Мело.

Само за две минути в края на мача обаче холандският гранд стигна до равенството, което може да бъде от голяма полза на реванша. Точни между 83-ата и 84-ата минута бяха Бума и Тойвонен.

В друг мач Спарта (Прага) и Ливърпул не успяха да си отбележат гол в чешката столица и оставиха всичко за реванша.

В Глазгоу Рейнджърс и Спортинг (Лисабон) също завършиха наравно 1:1. Стивън Уитакър откри резултата в 66-ата минута, а в края на двубоя Матиас Фернандес изравни.