Отборите на Левски и Еркулес (Испания) завършиха наравно – 1:1 в последната проверка на „сините” на лагера им в Австрия. В началото и двата отбора не показаха истинските си възможности и темпото на игра не беше много високо. Без чисто голово положение испанците все пак успяха да поведат в резултата чрез Дело Сантос в 23-ата минута след досадна грешка на защитата на българите. До края на първото полувреме пред момчетата на Станимир Стоилов се откриха няколко възможности да изравнят резултата, но те така и не се възползваха. През вторите 45 минути и двамата старши-треньори извършиха доста смени в съставите си с цел да видят в игра всичките си футболити. Противно на очакванията футболистите на двата отбора вдигнаха оборотите и нивото на игра се покачи. Играчите на Еркулес започнаха да играят изключително грубо, но за щастие на спортно-техническото ръководство на Левски тези единоборства се разминаха без контузии. В последните 30 минути на срещата левскарите определено държаха инициативата, но не успяваха да се доберат до изравнителното попадение. Все пак логичното се случи и в 83-ата минута Николай Димитров отбеляза, след като преди това Мариян Огнянов се пребори за една висока топка и му я свали в краката. До последния съдийски сигнал българите имаха още няколко положения, но отлични изяви на стража на Еркулес им попречи да се поздравят с победата.