Звездата на Реал (Мадрид) Кристиано Роналдо не изключва възможността един ден да се завърне в бившия си клуб Манчестър Юнайтед. Португалецът изкара шест години на "Олд Трафорд", в които спечели редица трофеи, сред които три титли на Англия и Шампионската лига.
"Ако бъда честен Премиершип ми липсва много. Разбира се, че имам страхотни спомени с Манчестър Юнайтед. Там имам добри приятели, които ми липсват. Никога не се знае какво може да се случи. Сър Алекс Фъргюсън пък е като втори баща за мен. Той ми помогна много по време на престоя ми в Манчестър", каза Роналдо.
Португалският национал не пропусна да отличи наставника на Реал (Мадрид) Жозе Моуриньо за добрата си игра от началото на сезона.
"Играя добре, защото моментът е добрър, Жозе е тук, а и освен това наскоро станах баща. Фантастично е да работиш с Жозе. Той е треньор с невероятен опит. За това говорят титлите, които е спечелил. Той не прави нищо специално. Той е дисциплиниран треньор и обръща внимание на всеки детайл. Наслаждавам се на работата си с него", завърши Роналдо.

