Българският дефанзивен полузащитник на Лийдс Радостин Кишишев игра цял мач при минималния успех на йоркширци над Бърнли с 1:0 на "Елънд Роуд" в мач от 43-ия кръг на Чемпиъншип. Голът за Юнайтед отбеляза Мат Хийт в 21-вата минута с глава. С победата възпитаниците на Денис Уайс вече са под чертата само заради по-лошата голова разлика от Хъл Сити.

Като цяло мачът бе доста динамичен, а домакините имаха повече шансове за гол преди почивката. През втората част Лийдс стигна до голова опасност едва в 62-рата минута, когато Еди Люис бе близо до попадение след пас на Ричардсън. Така 3 мача преди края надпреварата в Чемпиъншип Лийдс имат 45 точки и със 7 пункта по-лоша голова разлика от Хъл Сити в битката за оставане.