Испания победи Шотландия с 3:1 и изравни рекорда на Холандия от 14 поредни победи, а Чехия записа успех с 4:1 над Литва и си осигури второто място в група I, което дава право на участие в баража за Евро 2012.

Виктор Валдес направи дебют в официален мач на вратата на Испания, като замени незаменимия Икер Касияс, а с Давид Силва показа, че има място сред титулярите като вкара два от трите гола (5-а и 43-а минута). Вия пък отбеляза третия в 53-ата минута на мача.

В 64-ата минута Шотландия намали резултата на 3:1 след дузпа, която беше реализирана от Гуудуили.

Чехия победи Литва с 4:1, което му донесе и правото на участие в баражите. Три от головете в мача паднаха след дузпи.

Още във 2-ата минута Кадлец откри от бялата точка, а в 15-ата Резек покачи на 2:0 за Чехия. В края на полувремето отново Резек бе точен за 3:0.

През втората част Шернас върна един гол от дузпа, но в 85-ата минута Кадлец отново бе точен от бялата точка и оформи крайното 4:1 за Чехия.

Така чехите събраха 13 точки и оставиха след себе си Шотландия, който завърши квалификациите с 11.