Водачът в Серия "А" Интер разби Катаня с 5:2 като гост в мач от 25-ия кръг на първенството. Така тимът на "нерадзурите" продължи рекордната си серия в шампионата, като записа 17-та поредна победа в калчото. Без множество титуляри миланският гранд нямаше никакви проблеми на празния стадион в Чезена. Двубоят се игра там, след като Катаня е наказан да играе до края на сезона без публика и на неутрален стадион. Резултатът бе открит едва в последната минута на първото полувреме, след като Валтер Самуел с глава от ъглов удар прати топката в мрежата.

""Веднага след почивката Солари направи 2:0 с удар от линията на наказателното поле. Осем минути по-късно левият бранител Фабио Гросо направи резултата класически, след страхотен прехвърлящ удар от 18 метра. В 65-ата минута Кордоба и вратаря Цезар не се разбраха, като Спинези се възползва, намалявайки резултата. Само минута по-късно обаче Златан Ибрахимович върна преднината от три гола, след като бе изведен очи в очи с вратаря Пантанели. До края на срещата последваха по един гол и двете врати. Първо Корно намали на 2:4, преди Хулио Крус да оформи крайното 5:2. В заключителните секунди за втори жълт картон бе изгоненен голмайсторът на Катаня Спинези.

Фиорентина – Емполи 2:0