Отборът на Фулъм победи Хъл Сити с 2:0 и се измъкна от зоната на изпадащите в Премиершип. Боби Замора вкара първия гол за съперника на ЦСКА в турнира Лига Европа.

Това стана две минути преди края на първото полувреме, след като вратарят Боаз Майхил отби удар на Деймиън Дъф. В средата на второто полувреме Диоманси Камара удвои аванса на домакините след пас на Замора, който бе в основата на чудесна контраатаката.

За гостите от Хъл Сити в игра се завърна Джими Булард, който бе извън терените девет месеца, възстановявайки се от операция на коляното.

Начело в класирането на Премиершип е Манчестър Юнайтед с 22 точки, пред Челси с 21 и Тотнъм с 19. Отборът на Фулъм се изкачи на 12-та позиция с актив от 10 точки, а Хъл Сити е 18-и със 7.