Фенербахче официално потвърди привличането на Мехмет Топал от Валенсия.
Халфът, който преди игра за друг истанбулски гранд, сложи подписа си под четиригодишен договор, а според информациите, "прилепите" ще получат 4,5 млн. евро.
"Много съм щастлив. Не мога да опиша колко голям клуб е Фенербахче. За мен е чест, че съм част от този клуб. Искам да се докажа пред феновете на "фенерите". Ще направя всичко, за да заслужа фланелката", заяви Топал, който има 28 мача за турския национален отбор.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















