Евертън победи Фулъм с 4:1 и по този начин се изкачи до петото място в класирането в Премиършип. Мачът не започна по най-добрия начин за "карамелите", които в 22-ата минута получиха гол в соята врата, но те бързо се окопитиха и наказаха своя съпелник с цели четири ответни попадения.

Защитникът на Фулъм Карлос Боканегра откри резултата в 22-ата минута, но само три минути по-късно Карсли изравни. В 34-ата минута Стъбс направи резултата 2:1, а в самия край на полувремето Воган добави още едно попадение за 3:1.

През втората част инициативата отново бе за домакините, които пропуснаха няколко добри възможности за гол. Такъв все пак падна в 80-ата минута. Негов автор ба Анишеб, който оформи крайното 4:1.