Нападателят на Анжи Самуел Ето'o отново е повикан в националния отбор на Камерун, информира официалният сайт на футболната федерация на Камерун.
Очаква се футболистът отново да получи капитанската лента за предстоящите квалификации за купата на африканските нации.
"Неукротимите лъвове" бойкотираха на 15 ноември миналата година приятелския мач с Алжир в знак на несъгласие с политиката на футболната федерация на Камерун и по-специално за позицията на централата за премиите на националите.
Ето'o бе признат за инициатор на бойкота и първоначално бе наказан за 15 мача в националния отбор, но след това наказанието бе сменено от 15 мача на 8 месеца.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google
Разгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















