В зрелищен мач с много голове, съставите на Ювентус и Сампдория не можаха да излъчат победител и завършиха при резултат 3:3. Двубоят от 2-ия кръг на Серия "А" се игра на "Стадио Олимпико" в Торино.

Мачът бе изключително равностоен, като гостите откриха резултата в 36-та минута благодарение на Никола Поци, който се възползва от подаване на Касано. "Бианконерите" изравниха до края на първото полувреме чрез Клаудио Маркизио.

Малко след почивката Симоне Пепе изведе домакините напред, но в 64-та минута Касано направи 2:2. Юве отново излезе напред в резултата чрез Куалярела. Крайното 3:3 оформи Поци в 73-та минута, отбелязвайки второто си попадение в срещата.

Равенството донесе първа точка на Ювентус през този сезон. Сампдория пък е с актив от 4 точки  натрупа 4 точки и се изкачи на 3-та позиция.