Челси постигна пълен обрат и би Норич с 4:1 в мача между двата тима от 7-ия кръг на Висшата лига. Тази победа оставя „сините” от Лондон на върха в класирането в Англия.

Грант Холт успя да открие резултата в полза на гостите в 11-ата минута, но Фернандо Торес изравни само три минути по-късно за 1:1.

Последваха попадения на Франк Лампард, Еден Азар и Бранислав Иванович, а "сините" вече имат 19 точки на върха.

„Канарчетата” поведоха в 11-ата минута с гол на Грант Холт, който вкара, след като топката му бе свалена от Леън Барнет. Само 3 минути по-късно обаче Фернандо Торес се разписа за домакините след асистенция на Бранислав Иванович и изравни резултата.

В 22-ата минута Челси сътвори пълния обрат с гол на Франк Лампард, който се възползва от разбъркване пред вратата на Норич.

Преди края на полувремето (в 31-ата минута) „сините” от Лондон стигнаха и до трети гол. Хуан Мата напредна с топката, подаде към Еден Азар, а той бе точен за 3:1.

След почивката доминацията на Челси продължи и домакините успяха да вкарат още един гол, с който да затвърдят победата си. Точен в 76-ата минута бе Бранислав Иванович, а асистенцията бе на Хуан Мата.