Българският нападател на Ювентус Валери Божинов игра в последните 30 минути при домакинското равенството 1:1 с Албинолефе в мач от 30-ия кръг на Серия "В". 21-годишният нападател се появи в игра в 61-ата минута, когато замени Мауро Каморанези при резултат 1:1. Голмайсторът се включи отлично в срещата, като в оставащите до края минути беше най-активният играч на домакините. За пореден път късметът изневери на Божинов, след като негов удар с глава в 83-ата минута срещна гредата. Българският национал имаше и още едно положение малко по-рано, но ударът му мина встрани от вратата. Гостите откриха изненадващо резултата в 32-ата минута, когато след светкавична контраатака Руополо откри. Радостта на Албинолефе беше кратка, след като Балдзарети изравни само 6 минути по-късно със страхотен удар от 23 метра. Капитанът на Юве Алесандро Дел Пиеро се контузи преди мача и не бе включен в състава. Въпреки равенството "Старата госпожа" продължава да води в класирането с актив от 59 точки. Втори е тима на Дженоа с 55 точки, но и мач повече.