Капитанът на националния ни отбор по футбол Димитър Бербатов изигра страхотен мач за Манчестър Юнайтед. "Червените дяволи" спечелиха гостуването на Болтън с категоричното 4:0, а българският нападател бе с основен принос за победата на тима си, реализирайки две попадения. Бербатов бе на терена през всичките 90 минути.

Резултатът на "Рийбок Стейдиъм" откри Самуел, който обаче бе точен в собствената си врата и така даде аванс на Манчестър Юнайтед. В средата на втората част дойде моментът на Бербатов, който се разписа в 69-та и 78-та минути.

Крайният резултат оформи влезлият като резерва Дарън Гибсън в 82-та минута. Така Манчестър Юнайтед си върна лидерската позиция в Премиершип. "Червените дяволи" имат 72 точки в актива си, с една повече от втория Челси.