Гол в последната минута донесе точката на Лион при гостуването на Сент Етиен в Лига 1. Водачът във временното класиране губеше с 0:1 след гол в минута на Гома, но в даденото от съдията продължение Бензема донесе равенството за френския шампион.
Сент Етиен стоеше напълно равностойно на своя съперник през първата част и в самия край на полувремето Гома отбеляза малко куриозен гол. топката бе изстреляна от далеч, срещна главата му и влезе в мрежата за 1:0.
През втората част Лион с всички сили се хвърли да търси обрат. Въпреки това домакините се бранеха добре и удържаха крехката си преднина. Те обаче нямаха шанс и в даденото от съдията продължение вездекъщия Бензема донесе равенствот на своя тим.
Този резултат даде четири точки преднина на Лион на върха в Лига 1, след като днес преследвача Бордо загуби от Лориен. Все пак равенството запазва интригата за шампионската титла.
Сент Етиен - Лион 1:1
1:0 Гома (45)
1:1 Бензема (90)

