Красимир Балъков завърши престоя си в Хайдук (Сплит) с класическа победа с 3:0 срещу Риека. Наставникът на хърватския тим отказа да коментира се мести в Кайзерслаутерн, но се сбогува с феновете.
След мача усещането бе за топла раздяла с българския специалист. Балъков се поздрави с агитката на отбора от Сплит .
" Видяхте, че след мача поздравих агитката. Никога няма да забравя как ни подкрепиха след загубата от Динамо", каза Балъков.
Вестник "Слободна Далмация" излезе със заглавие "Адио, братко", за да изпрати българина.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в Google




















