Хората от Сливенско на протест заради поскъпването на водата
Хората са категорични, че това поскъпване не е обосновано, защото местното ВиК не се грижи за водопреносната мрежа – често има аварии. Те заплашват, че няма да плащат сметките си за вода

08:58 ч. 16.11.2017