Хуан Мартин Дел Потро и Серина Уилямс спечелиха изданието на демонстративния турнир в Ню Йорк. Аржентинецът се наложи над Рафаел Надал, а американката надигра Виктория Азаренка.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в GoogleРазгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















