Илия Кушев спечели титлата от Държавното първенство по тенис за мъже, което се проведе в столичната зала "София". В мача за титлата той победи водача в схемата Пламен Милушев с 2:1 сета.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в GoogleРазгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















