Жулиен Бенето се класира за втория кръг на турнира от сериите "Мастърс" в Париж. Французинът надигра Виктор Троицки с 2:0 сета, а следващият му съперник е Жо-Вилфред Цонга.
Изберете bTV Новините като ваш любим източник в GoogleРазгледай съдържанието по раздели
Влез в света на bTV





















