Последни новини

„Най-зелените компании в България“: bTV Media Group с отличия за устойчивата си ангажираност в обществото

„Най-зелените компании в България“: bTV Media Group с отличия за устойчивата си ангажираност в обществото

Експерти коментират предложението за референдум за еврото

Експерти коментират предложението за референдум за еврото

Българските евродепутати от ЕНП с реакция за рефереднумът за еврото

Илияна Йотова за референдума: Нужен е национален консенсус преди решението за еврото

СДС осъди предложението на президента за референдум за еврото като антиевропейско и символично

Десетки непълнолетни загинаха при сблъсъци между картели в Мексико

Премиерът: Провеждането на референдум за еврото е „конституционно недопустимо“, поели сме ангажимент

Радостин Василев за референдума за еврото: Подкрепям, но е леко закъсняло

Делян Добрев за референдума за еврото: Искам България в Европа, а не в Азия

От Чикаго до Ватикана: Радост, празненства и поздравления за първия американски папа

Цяло село трепери от домашни кучета

Проблемът понякога прераства в междусъседски войни

btvnovinite.bg

Публикувано в  10:28 ч. 02.04.2012 г.

Не само в градовете, а и по селата има проблем с кучетата. От видинските села се оплакват, че се страхуват да излязат от къщите си не само заради безстопанствените четириноги, които бродят по улиците, а и заради домашните любимци на съседите им.

Проблемът с кучетата понякога прераства в междусъседски войни.

От години жителите в село Генерал Мариново живеят в страх заради кучетата на съседите си, които спокойно се разхождат из селото. По-голямата част от тях нападат хората.

Освен че са агресивни, четириногите са и нахални. Често се самонастаняват в чужди дворове. Типичният пример е домът на Мара Маринова, в която вече се е настанило куче, което не е на семейството. Така децата и внуците на жената се страхуват да излязат дори в двора.

Истинска опасност за местните обаче крият кучетата от две къщи в селото. Стопаните не връзват четириногите си и така домашните им любимци често вечерят с кокошките на съседите.

Стопаните на кучетата отричат животните им да се разхождат в къщите на съседите и се обиждат на такива твърдения.

Най-четени
Най-нови