гресията е нещо човешко и нормално, от което не трябва да се срамуваме, но трябва да признаем, че е част от нас и да го управляваме. Това коментира кризисният психолог Младен Владимиров в предаването „Тази сутрин“ по bTV
Тази сутрин
23 June, 2026
Прочети за 1 мин.