Болницата получава за всеки преминал пациент през Спешното по 47 лева, което ако ги сметнете на всички лекари, сестри и санитари, които са ежедневно дежурни - какво се пада?
Лекари, сестри и медицински персонал посочиха, че последните им заплати са от порядъка на 550-600 евро, тъй като им е изплатено само основното възнаграждение, а не и обичайните допълнителни плащания