Новини за „жълти стикери“

5412 коли, излезли от употреба, гният по улиците на София

5412 коли, излезли от употреба, гният по улиците на София

Най-много изоставени леки автомобили през 2022 г. е имало в кварталите „Младост“, „Красно село“ и „Надежда“
България 23 June, 2026 Прочети за 2 мин.