От Сдружението за модерна търговия обясниха, че се предвижда новият СУПТО да се внедри от януари 2026, което може да доведе до хаос, защото няма да имат достатъчно време
„Осигуровките трябва да се вдигнат, защото има дефицит в НОИ. Той в момента се покрива с данъци, а предстои да се вдигнат пенсиите за нашите родители“, каза социалистът