След трагичния инцидент в Кочани, България бе първата страна предложила медицинска помощ на пострадали - 15 души от РСМ бяха настанени за лечение у нас
„Много е грозно да се пише по пернишки сайтове, че излизат отпуски и напускат, за да отидат на море и да си изхарчат големите заплати“, заяви началникът на отделението