„В текстовете, които изтекоха днес, освен че няма нито дума за възнаграждения на медицинските специалисти, има много други неща, които бих нарекъл скандални“, посочи още народният представител
„България има над 320 болници за активно лечение. Защо внасяме все повече и повече пари всяка година, а и работещите в системата, и ползвателите на системата, стават все по-недоволни“