Тримата ранени пътници, които бяха откарани в Габровската болница, са освободени за домашно лечение, а останалите пътуващи бяха извозени до дестинациите си
„Ако преди две седмици говорихме за малки загуби или поне да излезем на нула, по някакъв начин да ни се върже сметката, вече говорим за икономическа катастрофа в транспортния бранш“