Вучич подчерта, че Сърбия ще направи всичко, за да се запази мирът, а той може да бъде съхранен само ако страната е достатъчно силен възпиращ фактор за всеки, който би планирал да я застраши
Според енергийното дружество причината за проблемите е кражба на ток, но в селото всеки електромер е със СОТ. Всички са категорични – ток не се краде, а кметът заплаши с протести