Девети ден централата е без ток, а реакторите се охлаждат благодарение на дизелови генератори. Глупаво е да обвинявате Русия, че е бомбардирала нещо, което контролира, посочват от Кремъл
„Те просто не могат да си позволят война с Русия. Възможността за фатален инцидент винаги съществува“, каза още заместник-председателят на Съвета за сигурност на Русия