„Една дума ще кажа. Престоят в Дубай беше бомбастичен. Благодаря на Ситуационния център за усилията“, каза Благой Георгиев, който беше сред българите, които се прибраха
Правителственият ни самолет, в който има 90 места, превозва българи от Абу Даби. По план той трябва да кацне на летище „Васил Левски“ в столицата, в първите часове след полунощ