Пред сградата на МВР близки на Димитър скандираха „Оставка“. Майка му напомни, че издирването на сина ѝ е започнало шест дни след подадения от нея сигнал за изчезването му
Блокирана е отсечката на улицата от „Дякон Игнатий“, където е сградата на Централна поща, до следващата пресечка по протежението на гърба на бившата Телефонна палата. Има изоставен багаж