Министър Шишков посочи, че най-трудната част остава участъкът при бул. „Цар Борис III“, където проектът все още е в начална фаза и предстои допълнително обсъждане на решенията за преминаване
Шишков коментира и методиката за изплащане на индексации върху авансовите плащания на пътните фирми: „Това е бомба не в МРРБ, това е бомба в държавата“