„От тактическо ниво изглежда добре – имаме правителство в оставка, имаме хора на улиците, естествено, че може да се събере сериозен вот, благодарение на недоволството, но стратегически мисля че не стои добре“, обясни ген. Попов
Тази сутрин
22 June, 2026
Прочети за 3 мин.