В началото на февруари месец медици от спешното отделение на болницата излязоха с призив във Фейсбук за набиране на лекари и сестри за нуждите на болницата
Лекари, сестри и медицински персонал посочиха, че последните им заплати са от порядъка на 550-600 евро, тъй като им е изплатено само основното възнаграждение, а не и обичайните допълнителни плащания