„Чувствах тялото си в безтегловност, сякаш се носех във въздуха, но знаех, че не е така. Беше странно успокояващо чувство. Усещах как мускулите ми буквално се отпускат - от пръстите на ръцете до пръстите на краката“
„Събираме разделно, имаме мелачка, съответно биологичния отпадък го мелим. Ако се спрат и провокациите, може би нещата ще се случат", коментира Милена Найденова, жител на р-н „Слатина“