Болницата получава за всеки преминал пациент през Спешното по 47 лева, което ако ги сметнете на всички лекари, сестри и санитари, които са ежедневно дежурни - какво се пада?
„По никакъв начин няма да наруша доверието и този обществено политически диалог, който в последните месеци видяхме, че беше сериозно изострен“, каза тя