Възможно ли е при положение, че България е получила тази нота, утре да се събудим, без да сме минали стъпките на дипломацията, с ракета от Иран в територията на страната?
„Република България оказва подкрепа за предварителното разполагане на въздухоплавателни средства на Съединените американски щати и оборудване за летищна поддръжка с цел провеждане на обучение“