„Събираме разделно, имаме мелачка, съответно биологичния отпадък го мелим. Ако се спрат и провокациите, може би нещата ще се случат", коментира Милена Найденова, жител на р-н „Слатина“
Пътят не е асфалтиран и ежедневно оттам минават камиони заради строежите в квартала, които правят улицата труднопроходима - което според районната управа е заради проблемно законодателство, позволяващо изграждането на жилищни блокове на черен път със септични ями