Той продължава да се бори за най-талантливите участници в „Гласът на България“. Кое ще бъде последното попълнение в отбора му, гледайте тази вечер във финалния епизод от кастингите „на тъмно“
„Радвам се, че с екипът ми извървяхме този почти едногодишен път, за да стигнем до пълна зала и толкова фенове. Рискове винаги има в живота, но е хубаво да се поемат”, допълни той