„Не ме притесняват протестите. Всеки има право да протестира. Синдикатите разбират ясно за какво става въпрос. Те са били в хронологията на безумията“, коментира премиерът
"Обстоятелствата около случая все още се изясняват, посочват оттам", след като от Скопие заявиха, че са "ужасно разочаровани" от реакцията на българското министерство