Всяка сутрин малко след 7 часа първите редовни посетители пият първото си кафе за деня. Ако някой го няма, Анна взема телефона и му звъни с „Добре ли си? Къде си?“
Жената, която се превърна в икона за феминисткото движение по света, след като стана ясно, че е била жертва на системни изнасилвания от непознати, уреждани от съпруга ѝ, ще публикува книгата си догодина