В народните предания Баба Марта е сестра на Голям и Малък Сечко (Януари и Февруари) и винаги е люта, защото двамата ѝ братя всяка година изпиват виното и не я оставят дори да го опита
Преди месец пред bTV Радостина разказа, че е безработна и няма пари за храна, и много институции и доброволци се обединиха, за да ѝ помогнат. На Коледа - жената вече има работа и общинско жилище